post-title Zvočna sprostitev z gongi https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5812.jpg 2023-01-12 09:55:28 yes no Posted by Categories: Galerija, Modri krak

Zvočna sprostitev z gongi

Posted by Categories: Galerija, Modri krak
Zvočna sprostitev z gongi

V četrtek, 15. decembra 2022, smo imeli na modrem kraku prav posebno sprostitev. Pripravila nam jo je naša vzgojiteljica Sandra Pucelj, ki ima celo vrsto zanimivih inštrumentov.

Pričakala nas je v amfiteatru modrega kraka, kjer je že prijetno dišalo po vonju dišeče palčke. Sandra nam je najprej predstavila vse inštrumente in iz njih izvabila nekaj zvoka. Otroci so pozorno poslušali in se čudili. Včasih so si tudi zatisnili ušesa, saj je bil zvok gonga zelo glasen.

Sandra nam je zaigrala na dežno palico, tibetanske posode, kristalno posodo, vetrne zvončke, gonge, oceanski boben in šamanski boben, kar je bilo pravo zvočno razvajanje za vse udeležene skupine modrega kraka.

Hvaležni smo Sandri, ker nas vsake toliko časa s svojimi inštrumenti razvaja, sprosti in popelje v svet zvočne kopeli.

Zapisala: Eva Podgorelec

Skip to content