post-title Pravljična jutra pri račkah in želvicah https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2023/01/IMG_5580.jpg 2023-01-11 11:38:16 yes no Posted by Categories: Galerija, Modri krak

Pravljična jutra pri račkah in želvicah

Posted by Categories: Galerija, Modri krak
Pravljična jutra pri račkah in želvicah

December smo si letos popestrili tudi s pravljičnimi jutri. Začela so se ob 7.45 uri, vsak dan v eni igralnici. Vsako jutro je brala ena od vzgojiteljic pravljico s praznično ali zimsko vsebino. Otroci so z veseljem prisluhnili zvončku, ki je naznanil začetek in konec pravljice, vmes pa napeto prisluhnili. Nekateri starši ste nam povedali,  kako je pravljica zmotivirala otroka, da je lažje vstal in pohitel v vrtec, saj ni želel zamuditi zgodbe. Nič čudnega, saj pravljica otroka popelje v svet domišljije in vsega mogočega.

Hvala vsem, ki ste prišli pravočasno ali vstopili tiho in nemoteče. Drugo leto pa spet ponovimo.

Skip to content