post-title Frizerski salon »Pri Medvedkih« https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2022/10/42ACEDDE-FF2A-43C2-8464-09923F701104.jpeg 2022-10-20 12:08:49 yes no Posted by Categories: Galerija, Zeleni krak

Frizerski salon »Pri Medvedkih«

Posted by Categories: Galerija, Zeleni krak
Frizerski salon »Pri Medvedkih«

V skupini Medvedki letos rojstne dneve otrok praznujemo na drugačen način: otroci v vrtec prinesejo sredstva za senzorno igro ali izvedbo naravoslovnega poskusa. Ena od možnosti pa je tudi »posebno doživetje«, ko starši pripravijo obogatitveno dejavnost in sicer s predstavitvijo poklica, hobija ali kaj drugega, kar bi bilo za otroke zanimivo, po predhodnemu dogovoru.

V septembru je praznovala deklica, katere mamica je frizerka. Obiskala nas je v vrtcu, predstavila pripomočke in vse, ki so to želeli, sfrizirala. Deklicam je spletla kitke, fantom pa lase pobarvala z barvnimi spreji. Otroci so bili navdušeni in se že veselijo novih posebnih doživetij.

Skupina Medvedki, z vzgojiteljicami Ano, Petro in Tatjano, se lepo zahvaljujemo gospe Ani Poje za predstavitev poklica.

Skip to content