post-title Zelo lačna gosenica v skupini Muce https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2023/05/20230131_092644.jpg 2023-05-03 05:32:34 yes no Posted by Categories: Galerija, Oranžni krak

Zelo lačna gosenica v skupini Muce

Posted by Categories: Galerija, Oranžni krak
Zelo lačna gosenica v skupini Muce

V mesecu januarju smo v skupini MUCE spoznali zgodbo o Zelo lačni gosenici. Bila je tako lačna, da je pojedla eno jabolko, dve hruški, tri slive, štiri jagode, pet pomaranč,  in še bi lahko naštevali. Otroci so v zgodbi uživali in skupaj smo izdelali senzorno gosenico, ki krasi našo igralnico. Otroci se vsakodnevno igrajo, tipajo, ter urijo fino motoriko. Tudi našo čutno pot smo poimenovali kar gosenica, po njej so otroci stopali z ali brez copatk. Še danes se vračajo in spoznavajo svoje občutke, spretnosti in sposobnosti. 

Skip to content