post-title ZAJČKI IN NOČNO DOŽIVETJE V VRTCU https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2022/01/20211209_185116-scaled.jpg 2022-01-03 14:03:12 yes no Posted by Categories: Galerija, Zeleni krak

ZAJČKI IN NOČNO DOŽIVETJE V VRTCU

Posted by Categories: Galerija, Zeleni krak
ZAJČKI IN NOČNO DOŽIVETJE V VRTCU

V VRTCU JE ZVEČER TEMA, KER NIHČE NI TAM DOMA…

Pa je res? O tem smo se prepričali in noč preživeli v vrtcu. Predvsem smo želeli ponuditi otrokom drugačno možnost doživljanja vrtca in pridobiti izkušnje, ki pozitivno vplivajo na samopodobo vsakega posameznika.

Pomembne so bile priprave na samo nočitev v vrtcu – od tega, kje bomo spali, kaj bomo prinesli v vrtec, ali nas je česa strah, kaj bomo večerjali, kako se bomo zabavali… Tako so se nam pridružili še tisti otroci, ki so bili sprva odločeni, da noč ne bodo preživeli v vrtcu.

Sama nočitev v vrtcu je prinesla veliko veselja, presenečenj in nepozabnih trenutkov, za kar se je potrudili vsak po svojih močeh. Verjemite – bilo je nepozabno in čarobno

Zapisala: Katarina Zupančič

 

 

Skip to content