post-title Starši sodelujejo v vzgojnem procesu https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221019_103233.jpg 2022-10-27 05:31:10 yes no Posted by Categories: Dolenja vas, Galerija

Starši sodelujejo v vzgojnem procesu

Posted by Categories: Dolenja vas, Galerija
Starši sodelujejo v vzgojnem procesu

Smo skupina Jelenčki in zato smo o teh živalih želeli izvedeti nekaj več. Potekale so različne dejavnosti, a ena je bila za nas, 2-3 letnike res zanimiva in poučna. Tobijeva mamica se je ponudila, da našim malčkom čim bliže predstavi gozdne živali, ki jih neposredno otroci težje vidijo. Na travniku je postavila zelo bogato zbirko nagačenih živali. Otroci so bili dobri opazovalci, hiteli so od ene k drugi, izvedeli zanimive značilnosti in kar je bilo tudi pomembno, lahko so jih brezskrbno pobožali, začutili dlako, perje,…

Veseli smo staršev, ki si vzamejo čas, se vključijo v našo dejavnost ter tako bogatijo otrokov svet.

 

Skip to content