post-title Pustolovščina v Kekčevi deželi https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2023/10/20230928_103406.jpg 2023-10-05 11:47:08 yes no Posted by Categories: Galerija, Zeleni krak

Pustolovščina v Kekčevi deželi

Posted by Categories: Galerija, Zeleni krak
Pustolovščina v Kekčevi deželi

V čudovitem objemu gora je skrit kotiček, kjer živijo neustrašni Kekec, zeliščarka teta Pehta, hudobni Bedanec, modri Brincelj, prijazna in mila Mojca ter preplašeni Rožle. V četrtek, 28.9. 2023 smo se z avtobusom odpeljali otroci in vzgojitelji skupine Medvedki in Srnice.

Skozi gozd nas je vodila pot polna presenečenj in pasti. Bili smo neustrašni, saj smo ubogo Mojco rešili iz Bedančeve klete, se spustili skozi Brinceljnov tobogan, na goro Špik smo s skovikanjem sove pregnali Bedanca, na koncu pa smo se okrepčali s Pehtinim kruhom za korajžo in slastnim čajem. S Kekcem smo zapeli pesem.

Dogodivščina nam bo za vedno ostala v lepem spominu, saj smo se naučili in spoznali veliko novega.

Napisala: dipl. vzg Anja Cebin

Foto: strokovni delavci oddelkov

Skip to content