post-title Praznična čajanka pri želvah https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2023/01/IMG_6032.jpg 2023-01-03 09:57:53 yes no Posted by Categories: Galerija, Modri krak

Praznična čajanka pri želvah

Posted by Categories: Galerija, Modri krak
Praznična čajanka pri želvah

V sredo 21. 12. 2022, smo v naši igralnici pripravili PRAZNIČNO ČAJANKO. Otroci so skupaj s starši že zjutraj prinesli piškote in komaj čakali, da se zbudijo in se čajanka prične. Tokrat smo se zbudili malo prej, da smo uredili igralnico in mize postavili v dolgo mizo. Iz vrča za čaj je že dišalo in otroci so komaj čakali, da zagledajo svoje starše ali stare starše. Niso nas razočarali, res so prišli in z nami poklepetali, si pripravili čaj z limono ali medom in se pocrkljali z okusnimi piškoti. Otroci so bili ponosni in veseli, ker so se njihovi domači pridružili naši igralnici. Radi so pokazali kje se igrajo in kaj vse imajo na voljo. Po urici druženja smo si zaželeli lepe praznike in se v veselem vzdušju razšli.

Skip to content