post-title Obeležili smo svetovni dan zdravja – 7. april https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2023/04/20230407_101615.jpg 2023-04-17 06:40:36 yes no Posted by Categories: Galerija, Rdeči krak

Obeležili smo svetovni dan zdravja – 7. april

Posted by Categories: Galerija, Rdeči krak
Obeležili smo svetovni dan zdravja – 7. april

V Mravljicah smo veseli, ko smo veseli, razigrani in zdravi :). V ta namen smo ob tematskem sklopu SMO ZDRAVI  NASMEJANI, RAZIGRANI, v petek, 7.4., ob koncu vseh preostalih načrtovanih aktivnosti tematike, obeležili Svetovni dan zdravja -7. april. Preizkušali smo svoja čutila, ko smo se igrali in raziskovali v senzornih kotičkih, ki smo jih vzgojiteljice pripravile v sodelovanju s koordinatoricama projekta Zdravje v vrtcu. Poskrbeli smo tudi za zdrav posladek, ki so si ga otroci pripravili sami – sadno nabodalo (razrezali so mehko sadje z jedilnimi noži in nato s svojimi prstki nabadali vsako vrsto sadja posebej) in tudi poizkusili so ga vsi, tudi 2 otroka, ki nista ljubitelja sadja.

Zapisala: Diana Merhar

Skip to content