post-title Mi se z vlakom peljemo in dobro voljo meljemo https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2023/10/20231012_185702.jpg 2023-10-23 13:18:28 yes no Posted by Categories: Galerija, Zeleni krak

Mi se z vlakom peljemo in dobro voljo meljemo

Posted by Categories: Galerija, Zeleni krak
Mi se z vlakom peljemo in dobro voljo meljemo

Tako je bilo pri Srnicah lepega sončnega popoldneva v oktobru, ko smo starši, otroci in vzgojitelja težko pričakali vlak, ki nas je iz Ribnice kar prehitro pripeljal v Kočevje. A dobro voljo smo mleli že veliko prej, ko smo odštevali dneve. Kako da ne, saj so se nekateri otroci prvič peljali z vlakom. Ko smo prispeli v Kočevje, smo se podali po za mnoge od nas novih poteh do Kočevskega jezera. Tam smo se podružili in okrepčali, nato pa zopet pot pod noge. Ko smo se vrnili nazaj na železniško postajo, so se že prižgale prve zvezdice na nebu in tako smo doživeli tudi nočno vožnjo, ki nam je podarila še poseben žar.

Vzgojiteljica Tatjana Merhar

Skip to content