post-title Likovno-literarni natečaj: 70 let je minilo, le kaj vse se je v vrtcu zgodilo? 2024-04-19 07:13:03 yes no Posted by Categories: Novice

Likovno-literarni natečaj: 70 let je minilo, le kaj vse se je v vrtcu zgodilo?

Posted by Categories: Novice

                   !PODALJŠAN DO 26.5.2024!

 

 

Vrtec Ribnica ob svojem jubileju razpisuje prvi likovno-literarni natečaj, s katerim želijo obuditi spomine, doživetja, prijateljstva in druge radosti in bridkosti povezane z našim vrtcem.

Vabljeni vsi, ki ste in ste bili del naše zgodbe, da se vključite v naš natečaj. Namen natečaja je spodbuditi otroke in odrasle, da skozi umetnost izrazijo svoje občutke, spomine in trenutke preživete v našem vrtcu. Natečaj je priložnost, da se izrazi naša kreativnost in proslavi naše jubilejno leto.

Vaša dela z veseljem pričakujemo do 17.maja 2024. Likovna dela lahko pošljete po pošti ali osebno prinesete v Vrtec Ribnica, Majnikova ulica 3, 1310 Ribnica, s pripisom NATEČAJ VRTEC 70 LET, literarna dela pa lahko pošljete tudi po elektronski pošti na naslov vrtec@vrtecribnica.si, zadeva: NATEČAJ VRTEC 70 LET.

Likovna dela naj bodo na formatu lista v velikosti največ A3. Na drugo stran likovnega dela nalepite list z informacijami:

 • Ime, priimek in starost avtorja slike
 • Naslov likovnega dela
 • Likovna tehnika (npr. barvice; tempere; svinčnik, kolaž…)
 • Ime in priimek mentorja (če je)
 • Naziv in naslov šole, zavoda, vrtca… (če se prijavite preko zavoda)
 • Elektronski naslov avtorja ali starša

Literarna dela označite tako, da bomo dobili vse spodaj napisane informacije:

 • Ime, priimek in starost avtorja besedila
 • Naslov literarnega dela
 • Ime in priimek mentorja (če je)Naziv in naslov šole, zavoda, vrtca… (če se prijavite preko zavoda)
 • Elektronski naslov avtorja ali starša
 • Literarno delo naj obsega največ 1000 besed. Zbiramo pesmi, pesnitve, zgodbe, ankedote, spomine…

Izmed vseh poslanih umetniških del bo o nagrajencih odločala interna komisija. Nagrade bodo podeljene prvim trem iz likovnega in prvim trem iz literarnega natečaja. Razglasitev rezultatov bo na spletni strani vrtca 3. 6. 2024.

Sodelujoči v natečaju izjavljajo, da so poslane umetnine originalna ideja udeleženca natečaja, da izdelek ni kopija, da z njo niso kršene pravice avtorskega prava ali intelektualne lastnine. Sodelujoči v natečaju s poslano umetnino izjavlja, da organizator skladno s tem pravilnikom pridobi izključno in neomejeno pravico do objavljanja, distribuiranja in reproduciranja  fotografije za promocijske in prodajne materiale, brez nadaljnjega soglasja sodelujočega.

Skip to content