post-title Lepo ga je nabirati, še lepše jest https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2022/10/20221011_090418.jpg 2022-10-12 12:51:13 yes no Posted by Categories: Galerija, Oranžni krak

Lepo ga je nabirati, še lepše jest

Posted by Categories: Galerija, Oranžni krak
Lepo ga je nabirati, še lepše jest

Letos smo se s skupino PETELINČKI vključili v GOZDNI VRTEC in kaj je lepšega kot obiskati gozd v čudovitih jesenskih barvah.

Vzgojiteljici in družine otrok smo se skupaj odpravili v Slemena, kjer smo občudovali naravo, opazovali in doživljali gozd v vsej njegovi barvitosti in pestrosti. Nabirali smo kostanj, ga bezali iz bodic in skrbno metali v košarice. Med pohajkovanjem po gozdu smo opazili tudi veliko različnih gob in drugih jesenskih plodov, ki smo jih prinesli v vrtec in jih razstavili v garderobi.

S pečenim kostanjem pa smo se nato pogostili na terasi igralnice.

Skip to content