post-title Kmetija Pri Ovčkah https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221124_090345.jpg 2022-11-25 09:43:14 yes no Posted by Categories: Galerija, Oranžni krak

Kmetija Pri Ovčkah

Posted by Categories: Galerija, Oranžni krak
Kmetija Pri Ovčkah

V skupini Ovčke imamo zelo radi živali. V začetku leta smo  jih znali glasovno oponašati, nekatere poimenovati in jih gibalno posnemati. Odločili smo se, da bi želeli raziskati, kaj vse skriva Kmetija. Skozi oktober in november smo jo res dobro spoznali na različne načine: preko revij, slikanic, zgodb, informacije smo poiskali na internetu, se dogovorili za obisk kmetije,…

Veliko smo raziskovali, se učili, likovno izdelovali in tako se je igralnica spremenila v kmetijo pri Ovčkah na kateri so poleg otrok bivali še krava Liska, pujsa Pepa in ovca Milka. Seveda pa kmetije ni brez kokošnjaka in petelina. Tematski sklop zaključili konec meseca z pravimi kmečkimi igrami. Hvala vsem, ki ste nam pomagali pri raziskovanju.

Skip to content