post-title Igralnica na prostem https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2022/05/DSCN0812.jpg 2022-05-18 13:44:27 yes no Posted by Categories: Galerija, Rdeči krak

Igralnica na prostem

Posted by Categories: Galerija, Rdeči krak
Igralnica na prostem

Tako kot prave kobilice, se tudi mi radi gibljemo na travi in svežem zraku, zato smo si uredili igralnico na prostem. Vzgojiteljici sva otrokom za igro in gibanje ponudili naraven material (zemljo, lesene deske, hlodove različnih veličin in debelin, karton,…).

Med igro smo zajeli vsa področja dejavnosti kurikula (gibanje, umetnost, matematika, jezik, družba, narava). Otroci so slikali s čopiči po velikem kartonu; ampak ne z barvami, pač pa kar z zemljo in vodo. Preizkusili so se v hoji po različno visokih hlodih, jih prevažali s samokolnicami, iz desk in polen smo sestavljali stolpe in progo, da so otroci hodili po njej, prenašali so zemljo s kanglicami, plezali skozi pajkovo mrežo ter še veliko zanimivih stvari smo doživeli.

V našo “igralnico”  smo povabili tudi naše starše, da so se z nami igrali.

Skupina Kobilice

 

Skip to content