post-title Gibalni ponedeljek s prijatelji https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2023/05/IMG_9670.jpg 2023-05-30 07:13:25 yes no Posted by Categories: Galerija, Modri krak

Gibalni ponedeljek s prijatelji

Posted by Categories: Galerija, Modri krak
Gibalni ponedeljek s prijatelji

Na prvem dvojčku modrega kraka bivamo skupina Račke in Želvice. Ker se na začetku leta še nismo dobro poznali smo se vzgojiteljice odločile, da pripravimo skupne gibalne dejavnosti in okrepimo športnega duha in naša poznanstva. Gibalni ponedeljek je potekal približno 1x mesečno v dveh igralnicah, na hodniku in pozimi tudi zunaj. Vsak ponedeljek je bil posebej poimenovan: POLIGON DVEH IGRALNIC, HOP OBROČ, SNEŽNA ZABAVA IN ZAPLEŠI Z MANO. Otroci so bili pomešani v različne skupine in med različne vzgojiteljice. Otrokom se je sprva zdelo malo nenavadno, nato pa so tovrstna druženja komaj čakali in se jih z veseljem spominjali. Tudi vzgojiteljicam je bil tovrsten projekt v izziv in veselje, saj smo večkrat zaspane ponedeljke spremenile v igrive, zabavne, gibalne in nasmejane.

Eva Podgorelec, vzgojiteljica

Skip to content