post-title Zavrtimo vetrnico, naj vrti se z nami svet… https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2022/06/DSC_6404.jpg 2022-06-17 13:20:52 yes no Posted by Categories: Galerija, Vrtec

Zavrtimo vetrnico, naj vrti se z nami svet…

Posted by Categories: Galerija, Vrtec
Zavrtimo vetrnico, naj vrti se z nami svet…

In res smo jo. Pisanih barv, polni veselja, radosti, pričakovanj, ponosa in zadovoljstva smo se zbrali v Športnem centru na naši zaključni prireditvi Zavrtimo vetrnico. Prireditev ni bila le zaključek šolskega leta, ampak tudi neke vrste slovo, saj se od vrtca poslavljajo naši najstarejši otroci, ki jeseni odhajajo v šolo. Slovo je običajno resno in žalostno, a pri nas ni bilo tako. S pesmijo in plesom so se predstavili otroci skupin Zajčki, Veveričke, Ježki, Lisičke in Medvedki s svojimi vzgojiteljicami in naše obraze in obraze gledalcev ter v naša srca prinesli veselje in nasmeh ter prireditvi dodali poseben, srčen pečat.

Dragi otroci, srečno!

Zapisala Katarina Zupančič

 

 

 

Skip to content