post-title Zajčki in Veveričke za čisto in zdravo okolje https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2022/03/20220328_114752.jpg 2022-03-31 13:36:42 yes no Posted by Categories: Galerija, Zeleni krak

Zajčki in Veveričke za čisto in zdravo okolje

Posted by Categories: Galerija, Zeleni krak
Zajčki in Veveričke za čisto in zdravo okolje

Tudi skupini Zajčki in Veveričke smo ugotavljali, da je naše okolje in narava onesnažena. Zato smo z veliko vnemo pobrali smeti okoli vrtca in na vrtčevem parkirišču. Otroci so ugotovili, da so to smeti »odraslih ljudi« (maska, lončki od kave, cigretni ogorki, pločevinka od piva…). Zato predvsem odraslim v poduk – pazimo na okolje in mečimo odpadke v koše za smeti.

Poskrbeli smo tudi za naše terase, jih pometli, očistili klopi, stole in mize ter tako pripravili vse potrebno za igro in kosilo zunaj. Veveričke so ga izvedle že kar isti dan, Zajčki pa se še veselimo dne, ko bo to ponovno možno izpeljati.

Zapisala: Vzg. Katarina Zupančič

 

 

Skip to content