post-title Pustni vlak presenečenja https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2023/03/thumbnail_20230220_173034.jpg 2023-03-17 12:16:57 yes no Posted by Categories: Galerija, Rdeči krak

Pustni vlak presenečenja

Posted by Categories: Galerija, Rdeči krak
Pustni vlak presenečenja

In končno… prišel je tisti dan posebnega dogodka – srečanja otrok in staršev ob spremstvu vzgojiteljic. Podali smo se na vožnjo »Pustni vlak presenečenja«, oblečeni v pustnih kostumih, od Ribnice do Kočevja in nazaj. Na železniški postaji Kočevje nas je pričakalo pravo pustno presenečenje – KLOVNA, ki sta nam pripravila pravo predstavo, ob kateri so otroci in vsi ostali udeleženi doživljali super zabavo. Cilj, da otroci sprejmejo pustne maske kot nekaj prijetnega in zabavnega, je bil dosežen in trud poplačan, saj sta se klovna otrokom s svojimi klovnskimi triki in nagajivostmi prijetno približala. Slišati je bilo veliko iskrenega smeha in skupnega rajanja, z njima so se želeli pogovarjati, igrati …, ob tem pa pri nikomur ni bilo začutiti doživljanja strahu ali stiske. Otroci so ob dogodku doživljali veselje in ugodje, staršem pa je bila klovnska zabava prav tako prijetno presenečenje. Seveda bo tudi nam – vzgojiteljicam  dogodek ostal v trajnem lepem spominu, ki smo ga tudi slikovno dokumentirale.

Vzgojiteljici Diana Merhar in Špela Samide Pirnat

Skip to content