post-title Obisk policistov v skupini Zajčki in Žabice https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2022/05/20220509_103143-–-kopija.jpg 2022-05-19 22:12:15 yes no Posted by Categories: Galerija, Zeleni krak

Obisk policistov v skupini Zajčki in Žabice

Posted by Categories: Galerija, Zeleni krak
Obisk policistov v skupini Zajčki in Žabice

Ena izmed oblik sodelovanja s starši je tudi predstavitev poklica. Tokrat smo s pomočjo dveh očkov, ki opravljata poklic policista, spoznali njihovo delo in pripomočke. Preizkusili smo se v uporabi loparčka, merili hitrost vozil, si ogledali vozila in opazovali uporabo drona, ki nas je tudi poslikal. Aktivno sodelovanje in vključevanje otrok je še dodatno prispevalo k pozornemu  spremljanju in poznavanju poklica.

Hvaležni smo tudi za igrico in vse pripomočke, s katerimi so nas opremili policisti za večjo varnost in vidnost v prometu.

Zapisala: Katarina Zupančič

 

 

 

Skip to content