post-title Na lov na polha rogovileža v Polhov Gradec https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2022/11/20221111_093509.jpg 2022-11-29 13:58:25 yes no Posted by Categories: Galerija, Modri krak

Na lov na polha rogovileža v Polhov Gradec

Posted by Categories: Galerija, Modri krak
Na lov na polha rogovileža v Polhov Gradec

Ribice in Bobrčki smo v petek, 11.11., težko pričakali izlet v Polhov doživljajski park v Polhovem Gradcu. Tja nas je ponesel polh rogovilež, ki smo ga predhodno spoznali v simpatični slikanici Polh rogovilež. Ker pa je polh rogovilil vsepovsod naokoli kot se za polha spodobi, saj je hiter in okreten, smo na našem potepanju srečali in doživeli marsikaj. Najbolj skrivnostno je bilo domovanje jazbeca. V jazbino smo vstopili z velikimi očmi ter mešanico radovednosti in strahu. A uspelo nam je….. Pika na i pa je bila vožnja z avtobusom. Vrnili smo se zadovoljni, navdušeni in polni lepih spominov.

Skip to content