post-title Kolesarjenje pri bobrčkih https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2022/05/20220525_091421.jpg 2022-05-26 11:08:19 yes no Posted by Categories: Galerija, Modri krak

Kolesarjenje pri bobrčkih

Posted by Categories: Galerija, Modri krak
Kolesarjenje pri bobrčkih

V sklopu teme Jaz imam kolo smo spoznavali opremo kolesa in ponovili nekaj cestno prometnih pravil. S pomočjo eksperimenta smo ugotavljali, kaj se zgodi z našo glavo, če na njej ob padcu ni čelade in zaključili, da je uporaba čelade zelo pomembna.

Lep sončen dan smo izkoristili za izvedbo kolesarjenja v sklopu programa Mali sonček. Otroci so v vrtec pripeljali svoja kolesa, seveda pa nismo pozabili na čelade. Na kolesarskem poligonu smo urili  kolesarske spretnosti, sledili navodilom ter upoštevali pravila varne vožnje.

Anja Belaj, dipl.vzg.

Skip to content