post-title Jesen v skupini Muce https://vrtecribnica.si/wp-content/uploads/2022/01/Buca-strasilo-scaled.jpeg 2022-01-18 12:52:43 yes no Posted by Categories: Oranžni krak

Jesen v skupini Muce

Posted by Categories: Oranžni krak
Jesen v skupini Muce

V mesecu oktobru smo praznovali teden otroka, katerega tema je bila igra, zato smo kotičke obogatili z didaktičnimi igrami lastne izdelave; otroci so razvijali fino motoriko tako, da so s pincetami razvrščali cofke, zapenjali so ščipalke ter jih prirejali, in z nagibanjem kartonskega pokrova vodili frnikole po labirintu. V igralnici smo naredili jesenski kotiček. Otroci so uživali pri likovnemu ustvarjanju, tiskali so ježeve bodice, naredili kolaž buče, odtisnili so jesenske liste in s tempera barvami naslikali bučo na katero so prilepili semena.  Buče smo izpraznili in iz njih naredili strašila.

zapisala Ana Ambrožič, dipl.vzg.

Skip to content